درباره من فیت

درباره ما بیشتر بدانید

فروشگاه من فیت از سال 1397 با ارائه مکمل های بدنسازی و تغذیه ای اورجینال و باکیفیت آغاز بکار کرده است، تمامی محصولات فرشگاه من فیت از نمایندگی های داخلی و خارجی برند های معتبر دنیا تهیه می شود، ما اورجینال بودن محصولاتمان را تضمین می کنیم در همین راستا اصل بودن محصولاتمان قابل پیگیری می باشد.

احتمالا میدانید تناسب اندام به چیزی بیشتر از ورزش و تمرین های سخت و طاقت فرسا در باشگاه ها یا در خانه نیاز دارد و یکی از آنها استفاده از مکمل های اصل و باکیفیت است. با توجه با اینکه هر روزه شاهد افزایش مکمل های تقلبی و فیک در بازار هستیم ما در مجموعه من فیت تصمیم به فراهم کردن مکمل های اصل و اورجینال برای هموطنان خود در سرتاسر کشور گرفته ایم و خوشحالیم که تا به امروز پس از گذشت سه سال از شروع بکار فروشگاه من فیت به هدف خود رسیده ایم.

من فیت تمام نیاز های شما در تهیه مکمل های بدنسازی و تغذیه ای برای تناسب اندام را فراهم کرده است، شما می توانید بدون هیچگونه محدودیت مکانی و زمانی و با اطمینان از کیفیت محصولات من فیت با قیمت و تخفیف های ویژه اقدام به خرید فرمایید.

original

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

9656
فروشنده فعال
shield

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

2085000
کیلومتر طی شده
shipped

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

15500
ارسال رایگان
quality

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق
خرید از من فیت

خرید آنلاین و حضوری

فروشگاه آنلاین من فیت امکان خرید و مشاوره حضوری را برای مشتریان خود در تهران و کرج فراهم کرده است.

همچنین پراخت های تهران و کرج درب منزل می باشد، برای اطلاعت بیشتر و دریافت آدرس فروشگاه من فیت در تهران به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

ecommerce
معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان

shopping-store
بدون محدودیت مکانی

از همه جا بفروشید

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست